Власне виробництво: в чому переваги?
Торгова марка VAM- динамічно розвивається, заснована 16 років тому в Україні, яка займається виробництвом верхнього жіночого одягу. Одним з переваг компанії є власне велике виробництво в Харкові. Що дозволяє розширювати асортимент двічі на рік і пропонувати клієнтам трендові вироби за прийнятною ціною. А так же контролювати всі процеси виробництва. Починаючи від проєктування нових моделей закінчуючи стадією відправки товару клієнту.
У чому ж секрет унікальності одягу від VAM?

Компанія VAM працює для того що б створити для жінок неповторні й елегантні, але в той же час зручні та практичні пальто, куртки, пуховики та сукні. Наша команда професіоналів розробляє авторські лекала. Це дозволяє нам створювати витончені лінії крою з точною вивітрений всіх деталей, щоб одяг VAM підкреслювала індивідуальність, прекрасний смак і витонченість жінки. Компанія VAM приділяє особливу увагу тканинам і фурнітурі. Адже саме вони є основною складовою майбутнього виробу і відповідають за якість і зовнішній вигляд вашого майбутнього пальто.

В нашій команді працюють досвідчені дизайнери, конструктора, швачки, контролери та ін. Ці люди щодня трудяться над створенням не просто пальто. А пальто, яке ви полюбите і не захочете знімати, як тільки вперше його приміряти.

 
Rate this post

Залиште коментар